04 жовтня 2017
Військовослужбовці Об'єднаного центру цивільно-військового співробітництва в місті Сєвєродонецьк відвідали пацієнтів обласного дитячого протитуберкульозного санаторію, які зараз проходять курс реабілітації.

Про це повідомляє Мобільна прес-група ОТГ «Луганськ»

  Кожна дитина з радістю отримав від військовослужбовців оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» іграшки, книги, написані українською мовою, розмальовки, зошити, фарби, фломастери або олівці.

Напередодні ці речі прибутку в Луганщини з різних куточків України від таких же дітей і їх батьків, які вирішили морально підтримати юних жителів Луганщини.

  «Нам в черговий раз вдалося виконати прекрасну місію з доставки посмішок дівчаткам і хлопчикам, які проживають в неспокійному регіоні і змушені перебувати під наглядом лікарів. Сподіваюся, що ці прості подарунки нагадуватимуть їм про теплоту небайдужих українських сердець », - зазначив начальник Об'єднаного центру цивільно-військового співробітництва в місті Сєвєродонецьк.

  У свою чергу, головний лікар медичного закладу Оксана Прищепа, зазначила, що для дітей є особливою радістю побачити військових у себе в гостях і вони щиро дякують всім тим, хто подарував радість її пацієнтам.Создан 06 окт 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником